KÄESOLEVAL AASTAL TELLITUD AJAKIRJAD

The Atlantic

Igakuiselt ilmuv ajakiri, mis annab lugejale korraliku ülevaate majandusest, poliitikast, rahvusvahelistes suhetes toimuvast, finantsmaailmast.

Külasta lehekülge!

The Economist

Rahvusvaheline nädalaleht maailma poliitilistest ja majandussündmustest ning uudistest. Teemad on varieeruvad: rahvusvahelised äriuudised, katastroofid, haridus, inimõigused, uued kunsti -ja tehnoloogiasaavutused jne. Ajakiri hoiab oma lugejaid hästi kursis oluliste rahvusvaheliste uudistega ning loob informatiivse ja vaatenurga.s

Külasta lehekülge!

Entrepreneur

Ajakiri, mis vahendab uudiseid ärimaailmas toimuvast ja toob lugejateni miljoneid ettevõtete omanikke, keda viivad edasi uued ideed ning innovatsioon, kes on kirglikud oma äri edendamise ja laiendamise suhtes.

Külasta lehekülge!

Seventeen

Noorele naisele mõeldud ilu- ja stiiliajakiri, mida on USAs välja antud alates aastast 1944. Teemade hulgast võid leida enda vormishoidmise nippe, infot toidust, autodest, koolidest, karjäärist, lugeda staaridest, meelelahutusmaailmast ning kõiksugu isiklikest probleemidest, millega üks noor naine võib kokku puutuda.

Külasta lehekülge!

Scientific American

Scientific American on üks vanimaid ajakirju USAs, olles tehnika ja teaduse arengust uudiseid edastanud juba 150 aastat. Tegu on laialt tunnustatud tehnika- ja teadusajakirjaga kõigile, kellele meeldib end teadusmaailmas toimuvaga kursis hoida. Teemad on innovatiivsed ning varieeruvad paleontoloogiast kuni neurokirurgia viimaste saavutusteni.

Külasta lehekülge!

Time

Rahvusvaheline nädalaleht, mis räägib majanduselu, inimkonna ja poliitika värskematest sündmustest. Time on üks maailma juhtivamaid rahvusvahelisi uudistelehti, mis varustab oma lugejaid uusima informatsiooniga hetkel maailma mõjutavatest pakilistest probleemidest. Ajakiri sisaldab ärianalüüse, juhtumianalüüse, kommentaare ja arvustusi. Läbivateks teemadeks on poliitika ja riigi juhtimine, finants, tervishoid, teadus ja tehnoloogia.

Külasta lehekülge!

Foreign Affairs

USA majandus- ja poliitikaajakiri.

Külasta lehekülge!

 

National Geographic Traveler

National Geographic Traveler’i eesmärgiks on liita jutustus ja reaalne fotograafia artikliks, mis inspireeriks kultuuriteadlikku lugejat reisima. Siit ei puudu ka nõuanded, mis võimaldavad lugejal sihtkohtadesse turvaliselt jõuda

Külasta lehekülge!

Vogue

USA versioon maailma juhtivast moeajakirjast Vogue, mis käsitleb rahvusvahelist kõrgmoodi ja ilutrende. Meelelahutusrubriik annab ülevaate muusika -ja filmimaailmas toimuvast ning sisaldab artikleid kuulsustest. Ajakirja lehekülgi ehivad professionaalsed fotod moetrendidest igaks hooajaks. Vogue – moe- ja ilumaailma piibel

Külasta lehekülge!

In Style

In Style lehekülgedelt leiad lugemist ja vaatamist maailma kuulsustest ja nende stiilidest. Kuulsad ja ilusad räägivad, kuidas kujundada maitsekas kodu, näha hea välja, milliseid riideid kanda kontoris, ärilõunal või puhkusel.

Külasta lehekülge!

VARASEMATEL AASTATEL TELLITUD AJAKIRJAD

Computer Arts (2013)

Ajakiri digikunstist. Igast ajakirja numbrist leiate tehnilisi ja kunstilisi nõuandeid disainimaks erinevate graafika -ja animeerimisprogrammide abil, nagu Photoshop, Flash, Illustrator jt. Igal kuul on ajakirjaga kaasas CD.

Külasta lehekülge!

Sophisticate’s Hairstyle Guide

Ajakiri, mis sisaldab võimalikult erinevaid soengumoode – käsitledes stiile koos kompaktse infoga, kuidas lugejad samasuguseid soenguid kas kodus või oma lemmiksalongis teha saavad. Oma luksusliku fotomaterjaliga on iga ajakirja number väärtuslik kink inimesele, kelle jaoks on tähtis oma välimuse eest hoolitseda. Lisaks veel paljastavad intervjuud kuulsustega, uusimad juuksehooldustooted, põhjalik stiiligiid ning ülevaade hetkel staaride hulgas valitsevatest kuumimatest trendidest.

Külasta lehekülge!

Food & Wine

Pühendatud toidukultuurile selle parimas tähenduses. Hooaja grillroad, serveerimine, uued huvitavad lahendused, veinisoovitused vürtsitatuna huvitavate reisikirjade ning retseptidega tippkokkadelt üle maailma. Ajakiri ei ole pelgalt retseptiraamat, vaid hindab tooraine päritolu ja kultuurilist tausta. Food & Wine teeb lugemisest naudingu!.

Külasta lehekülge!

Fast Company

Ajakiri äriideedest ja strateegiatest, millel on õnnestunud kiiresti edu saavutada. Ajakiri näitab lugejale, mis teeb ühe firma edukaks ja kuidas seda järgi teha. Täisvärviline kuukiri räägib innovatsioonist, digitaalsest meediast, tehnoloogiast, muutuste juhtimisest, eestvedamisest, disainist ja sotsiaalsest vastutusest.

Külasta lehekülge!

Hairstyles Only

Soenguajakiri, mis pakub inspiratsiooni ja nõuandeid oma miljonitele lugejatele. Iga ajakirja number jagab ilu -ja moehuvilistele naistele sadu juukselõikuse- ja soenguideid.

Külasta lehekülge!

Rolling Stone

Maailmakuulus muusikaajakiri Rolling Stone avaldab uudiseid muusikast ja kultuurist, uued nimed muusikamaailmas (mainstreamist avangardini), intervjuud staaridega ja muude tegelaste nagu näitlejad, rezišöörid, muusikud, produtsendid, meediaärimehed, kontserdite reklaamid ja CDde, DVDde, filmi- ja muusikaülevaated.

Külasta lehekülge!

Scientific American Mind

Ameerika populaarteaduslik ajakiri, mis keskendub psühholoogiale, neuroteadusele ning kõigile külgnevatele aladele. ’Mind’ arendab uut kognitiivset mõtteviisi ning avaldab kõige tähtsamaid uudiseid selles vallas. Kui ka Sina soovid teada kuidas töötab sinu aju erinevates situatsioonides, kust saab alguse loovus, kuidas reklaamid manipuleerivad inimese teadvusega, kuidas tekib juhi karisma või kus suunas areneb inimkonna teadvus, – siis Mind annab vastused igapäevastele küsimustele, mille peale ise ei tulekski.

Külasta lehekülge!

Empire

Igakuiselt ilmuv ajakiri, mis annab lugejale korraliku ülevaate uute filmide kohta, filmiuudistest ja filmitööstusest. Samuti käsitletakse värskeid DVD filme, soundtrack’e, videosid ning filmindusega seotud raamatuid. Ajakirjast leiab ka huvitavaid intervjuusid Hollywood’i filmistaaride ja parimate filmirežissööridega.

Külasta lehekülge!
X