Aadress: Saare Maakonna Keskraamatukogu, Tallinna 6, 93819, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Eesti. (Vaata asukohta kaardil)

Üldmeil: skr@saare.ee (raamatu reserveerimine, tagastamistähtaja pikendamine, üldküsimused)

Juhtkond
Anu Vahter direktor 45 20 724 anu.vahter@saare.ee
Maire Rauk pearaamatukoguhoidja 45 20 723 maire.rauk@saare.ee
Teenindusosakond
Ivi Veskimäe osakonnajuhataja 45 20 731 ivi.veskimae@saare.ee
Kojulaenutus
Kaire Riik vanemraamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735 kaire.riik@saare.ee
Katrin Valma vanemraamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735 katrin.valma@saare.ee
Liivi Soodla vanemraamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735 liivi.soodla@saare.ee
Signe Vipp raamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735
Tiiu Liventaal vanemraamatukoguhoidja 45 20 734, 45 20 735 tiiu.liventaal@saare.ee
Lugemissaal
Kaidi Niit vanemraamatukoguhoidja 45 20 727 kaidi.niit@saare.ee
Katrin Sepp vanemraamatukoguhoidja, Ameerika Teabepunkt 45 20 727 katrin.sepp@saare.ee
Maris Toop bibliograaf, raamatukogudevaheline laenutus (RVL) 45 20 727 maris.toop@saare.ee
Internetipunkt
Liisi Ansper infosüsteemi haldur 45 20 726 liisi.ansper@saare.ee
Inge Ligi infosüsteemi haldur 45 20 726 inge.ligi@saare.ee
Lasteosakond
Liilia Kõiv osakonnajuhataja 45 20 730 liilia.koiv@saare.ee
Lastekirjanduse kojulaenutus
Merike Soon vanemraamatukoguhoidja 45 20 733 merike.soon@saare.ee
Laste lugemissaal
Mai Paju bibliograaf 45 20 728 maiu.paju@saare.ee
Komplekteerimisosakond
Mare Ool osakonnajuhataja 45 20 722 /55928920 mare.ool@saare.ee
Marje Kuris vanemraamatukoguhoidja 45 20 721 marje.kuris@saare.ee
Helge Saar vanemraamatukoguhoidja 45 20 720 helge.saar@saare.ee

SAARE MAAKONNA RAAMATUKOGUD

Muudatused lahtiolekuaegades seoses suvepuhkustega – vaata siit

SAAREMAA VALD / SAARE MAAKONNA KESKRAAMATUKOGU HARUKOGUD
RaamatukoguLahtiolekuaegJuhataja/TöötajadTelefonE-mailPostiaadress 
Abruka15.09-14.05 T 9.30-14.30Helle Kesküla51 73 508 abruka.raamatukogu@saare.eeAbruka küla 93826 
AsteE 10-18 | T-N 9-17 | R 9-13Lea Raamat58 860 840

aste.raamatukogu@saare.ee

Soo 4, Aste alevik 93701 
EiklaE 10-20 | K 13-20Marina Saukonen58 860 829

eikla.raamatukogu@saare.ee

Eikla küla 93881 
Kaali

K,N 10-18 | R 10-14

Tiina Süld45 91 168kaali.raamatukogu@saare.eeKaali küla 94143 
KaarmaT,N 10-17Marina Saukonen58 860 837

kaarma.raamatukogu@saare.ee

Liivanõmme küla 93735 
KihelkonnaT,K,R,L 10-15Maret Kaju45 46 659kihelkonna.raamatukogu@saare.eeKooli 1, Kihelkonna alevik 93401 
KõrkvereT-R 9-15Eve Kula45 94 269korkvere.raamatukogu@saare.eeKõrkvere küla 94535 
KärlaE,T,N,R 9-17 | K 14-18

Ülle Maimann / Kaie Niit

45 42 092

karla.raamatukogu@saare.ee

Jõe 2, Kärla alevik 93501 
LaimjalaE-R 9-17Aive Sepp45 94 391laimjala.raamatukogu@saare.eeLaimjala küla 94401 
LeisiE,R 10-18 | T,K,N 8.30-16.30Tiiu Kullamäe45 73 242leisi.raamatukogu@saare.eeKooli 4, Leisi alevik 94202 
LümandaT,K,R 10-17Urve Vakker58 860 832

lumanda.raamatukogu@saare.ee

Lümanda küla 93301 
MetskülaT,K,N,R 11-18Liia Uussaar45 73 315metskula.raamatukogu@saare.eeMetsküla küla 94271 
MustjalaE,T,K,N 8-16Jana Kaasik45 79 766mustjala.raamatukogu@saare.eeKooli 3, Mustjala küla 93601 
OrissaareE,N,R 9.30-17 | T,K 9.30-19Eha Trumm / Sirje Tarvis, Marlin Pärn45 45 135orissaare.raamatukogu@saare.eeKuivastu mnt. 37, Orissaare alevik 94601 
PihtlaT,K 9-16 | L 9-14Liina Antsmaa45 30 291pihtla.raamatukogu@saare.eePihtla küla 94101 
PärsamaE-R 13-19Tiina Sild45 73 685parsama.raamatukogu@saare.eePärsama küla 94201 
RandvereE 9-15 | K 12-18 | N 9-15Laine Krischka58 860 838randvere.raamatukogu@saare.eeSuur-Randvere küla 93839 
SaklaT-R 9-17 | L 9-15Agnessa Sepp45 95 825

sakla.raamatukogu@saare.ee

Sakla küla 94315 
SalmeE-K 9-17 | N 10-18 | R 9-15Maie Alas45 71 634salme.raamatukogu@saare.eeSõrve mnt 5, Salme alevik 93201 
SandlaK 10-18 | N 10-17 | L 10-14Marju Pulk45 95 242sandla.raamatukogu@saare.eeSandla küla 94121 
Tagavere

E,K 11-17 | R 11-19

Liina Torri50 99 823tagavere.raamatukogu@saare.eeTagavere küla 94638 
TarituE,N 9-16Urve Vakker58 860 831

taritu.raamatukogu@saare.ee

Taritu küla 93331 
TorguE-N 8-16 | R 8-15Estra Kullama45 70 474torgu.raamatukogu@saare.eeIide küla 93101 
Tornimäe

E,K 9-16 | T,N 9-18

Rita Lauge45 21 173tornimae.raamatukogu@saare.eeTornimäe küla 94501 
ValjalaT-R 9-17 | L 9-15Tiia Lätt45 49 515

valjala.raamatukogu@saare.ee

Posti 17, Valjala alevik 94302 
VõhmaR 8-16Jana Kaasik45 70 615mustjala.raamatukogu@saare.eeVõhma küla 93635 
MUHU VALD
HellamaaT-K 9-15 | N 10-18 | R-L 9-13Anu Kaljuste45 98 753hellamaark@gmail.comHellamaa küla, Muhu vald 94741 
LiivaT-R 9-17 | L 9-13Marie Saarkoppel45 30 686liivark@muhu.eeLiiva küla, Muhu vald 94701 
RUHNU VALD
RuhnuE-R 14-16Silvi Meerits45 33 833raamatukogu@ruhnu.eeRuhnu vald 93001
X