Male

Kategooria:

Kirjeldus

Male on pikka aega olnud üks maailma populaarsemaid mänge ja seda peetakse üheks parimaks strateegiamänguks, mis on kunagi välja töötatud. See on “kuningate mäng”, kuna 2 mängijat liigutavad kordamööda oma nuppe laual ringi, püüdes lüüa oma vastase kuningat, et saavutada võit. Mängu eelkäija ilmus esmakordselt Indias umbes aastal 600 pKr ja sealt levis see Aasiasse, Lähis-Idasse ja Euroopasse. 20. sajandiks oli huvi mängu vastu plahvatuslikult kasvanud kõikjal maailmas. 

On teada, et sellel on olulisi eeliseid keskendumisvõime, loovuse ja probleemide lahendamise oskuste arendamisel ja tugevdamisel. Samuti aitab see treenida mõlemat ajupoolt. Malemängu ajal kasutab teie aju loogikat, mustrite äratundmist, teeb otsuseid nii visuaalselt kui ka analüütiliselt ning paneb proovile teie mälu. 

Iga päev suhtlevad miljonid inimesed igas vanuses ja eluvaldkonnas koolides, parkides, majapidamistes ja Internetis, et nautida üht maailma suurimat mängu – male on mäng, mis ühendab inimesi nii nagu seda ei tee ükski teine mäng! 

Mängu kestvus: 30+ min 

Mängijate arv: 2

Soovituslik vanus: 7+

Lisainfo

mängijate arv kuni

mänguaeg

vanus alates

, , , , , ,