Lotte

Kategooria:

Kirjeldus

Kes on Leiutajateküla kõige nutikam leiutaja? Selline, kes oskab vedrust ja vanast pajast valmistada uhke lennumasina? Või korstnajupist ja lömmis pasunast tubli traktori? Löö kampa ja tule koos Lotte ning ta seltsilistega Leiutajateküla kõigi aegade kõige vägevamale võiduleiutamisele!

Uus kodumaine lauamäng sobib nii vanaemale kui mürsikule, nii akadeemikule kui koolieelikule! Lõbu on laialt ja haiget ei saa keegi. Vägivallavaba mängu autoriteks on Asko Künnap ja Priit Isok lauamängukirjastusest Revaler. Mäng on välja töötatud koos Lotte joonisfilmi autorite Janno Põldma ja Heiki Ernitsaga – Leiutajateküla kujutava suure mänguväljaku ja filmist tuttavad tegelased joonistas loomulikult Heiki.

Mänguväljakul liigutakse ringi ökoloogiliselt põhjendatud tõukerataste, suuskade, purjepaatide ja kuumaõhupallidega, otsitakse kokku vahvat vanavara ja ehitatakse sellest kogu Leiutajateküla hüvanguks uusi leiutisi. Võidab see, kes on mängu lõpuks saanud valmis kõige rohkem leiutisi. Tema võib uhkusega kanda tiitlit Leiutajateküla Meisterleiutaja. Au ja kuulsus talle!

Me lubame veelkord – haiget ei saa keegi!

Kestvus  45min

Mängijate arv 2-5

Soovituslik vanus 5+

Lisainfo

mängijate arv kuni

, , ,

mänguaeg

vanus alates

, , , , , , , ,

X