Mida meemi?!

Kategooria:

Kirjeldus

Otsi 2 või enam sõpra ja istu laua taha. Et alustada mängu, võtab iga mängija 7 tekstikaarti. Tekstikaardid on kaardid, mille peal on tekst. Sellepärast nende kohta öeldaksegi tekstikaardid.

Inimene, kes on mängijate seast kõige lühem, saab tavaliselt alustada kohtunikuna (sest ta on elus juba niigi kannatanud).

Kui kohtunik on selgunud, siis võtab ta pildikaartide pakist pealmise kaardi ning näitab seda kõigile ja paneb selle graatsiliselt lauale. Kõik teised võtavad hetke otsustamiseks, et valida oma tekstikaartide hulgast antud pildikaardiga kõige paremini sobiv kaart. Seejärel ulatab iga mängija valitud tekstikaardi kohtunikule (tekst allpool).

Lõpuks, kui kohtunik on kogunud kõikide mängijate tekstikaardid, segab ta need ära ja loeb ükshaaval valjult ette. Tehke kindlaks, et pildikaart on lugemise ajal nähtav tervele grupile. Sellisel viisil saavad kõik mängijad naljast osa.

Seejärel valib kohtunik kõige naljakama tekstikaardi ja mängija, kes on selle kaardi omanik, võidab selle vooru. Võitja saab 1 punkti ja saab pildikaardi endale jätta.

Sellega on mänguvoor lõppenud ja kõik võtavad endale tekstikaartide pakist uue kaardi juurde ning kohtunikust vasakul asuvast mängijast saab uus kohtunik.

Mängige kuni pildikaardid otsa saavad või on aeg uuteks seiklusteks, mille järel lõpetage mäng ning jagage oma ägedat kogemust ka muu rahvaga.

Loodud õpilasfirma PELA poolt kõigile rõõmuks ja meelelahutuseks.

Mängu kestvus: 30+ min 

Mängijate arv: 3-7

Soovituslik vanus: 12+

Lisainfo

mängijate arv kuni

, , , ,

mänguaeg

vanus alates

,