Käesoleval aastal tellitud ajakirjad


The Atlantic

The Atlantic


Igakuiselt ilmuv ajakiri, mis annab lugejale korraliku ülevaate majandusest, poliitikast, rahvusvahelistes suhetes toimuvast, finantsmaailmast.

Külasta lehekülge!

The Economist

The Economist


Rahvusvaheline nädalaleht maailma poliitilistest ja majandussündmustest ning uudistest. Teemad on varieeruvad: rahvusvahelised äriuudised, katastroofid, haridus, inimõigused, uued kunsti -ja tehnoloogiasaavutused jne. Ajakiri hoiab oma lugejaid hästi kursis oluliste rahvusvaheliste uudistega ning loob informatiivse ja vaatenurga.

Külasta lehekülge!

Entrepreneur

Entrepreneur


Ajakiri, mis vahendab uudiseid ärimaailmas toimuvast ja toob lugejateni miljoneid ettevõtete omanikke, keda viivad edasi uued ideed ning innovatsioon, kes on kirglikud oma äri edendamise ja laiendamise suhtes.

Külasta lehekülge!

Seventeen

Seventeen


Noorele naisele mõeldud ilu- ja stiiliajakiri, mida on USAs välja antud alates aastast 1944. Teemade hulgast võid leida enda vormishoidmise nippe, infot toidust, autodest, koolidest, karjäärist, lugeda staaridest, meelelahutusmaailmast ning kõiksugu isiklikest probleemidest, millega üks noor naine võib kokku puutuda.

Külasta lehekülge!

Fortune

Fortune


Fortune põhilisteks teemadeks on ettevõtete ühinemised, reformid, tutvustused jne. Lisaks põhjalikud analüüsid maailma turundus- ja majanduselust. Fortune hoiab Sind pidevalt kursis äris ja ettevõtetes toimuvast. Fortune on tuntud oma iga-aastaste edetabelite poolest: Fortune 500 ja Fortune 1000, rahvusvaheliste ettevõtete hinnangud.

Külasta lehekülge!

Time

Time


Rahvusvaheline nädalaleht, mis räägib majanduselu, inimkonna ja poliitika värskematest sündmustest. Time on üks maailma juhtivamaid rahvusvahelisi uudistelehti, mis varustab oma lugejaid uusima informatsiooniga hetkel maailma mõjutavatest pakilistest probleemidest. Ajakiri sisaldab ärianalüüse, juhtumianalüüse, kommentaare ja arvustusi. Läbivateks teemadeks on poliitika ja riigi juhtimine, finants, tervishoid, teadus ja tehnoloogia.

Külasta lehekülge!

Scientific American

Scientific American


Scientific American on üks vanimaid ajakirju USAs, olles tehnika ja teaduse arengust uudiseid edastanud juba 150 aastat. Tegu on laialt tunnustatud tehnika- ja teadusajakirjaga kõigile, kellele meeldib end teadusmaailmas toimuvaga kursis hoida. Teemad on innovatiivsed ning varieeruvad paleontoloogiast kuni neurokirurgia viimaste saavutusteni.

Külasta lehekülge!

Foreign Affairs

Foreign Affairs


USA majandus- ja poliitikaajakiri.

Külasta lehekülge!

National Geographic Traveler

National Geographic Traveler


National Geographic Traveler'i eesmärgiks on liita jutustus ja reaalne fotograafia artikliks, mis inspireeriks kultuuriteadlikku lugejat reisima. Siit ei puudu ka nõuanded, mis võimaldavad lugejal sihtkohtadesse turvaliselt jõuda.

Külasta lehekülge!

Vogue

Vogue


USA versioon maailma juhtivast moeajakirjast Vogue, mis käsitleb rahvusvahelist kõrgmoodi ja ilutrende. Meelelahutusrubriik annab ülevaate muusika -ja filmimaailmas toimuvast ning sisaldab artikleid kuulsustest. Ajakirja lehekülgi ehivad professionaalsed fotod moetrendidest igaks hooajaks. Vogue - moe- ja ilumaailma piibel.

Külasta lehekülge!

In Style

In Style


In Style lehekülgedelt leiad lugemist ja vaatamist maailma kuulsustest ja nende stiilidest. Kuulsad ja ilusad räägivad, kuidas kujundada maitsekas kodu, näha hea välja, milliseid riideid kanda kontoris, ärilõunal või puhkusel.

Külasta lehekülge!

Varasematel aastatel tellitud ajakirjad


Computer Arts

Computer Arts (2013)


Ajakiri digikunstist. Igast ajakirja numbrist leiate tehnilisi ja kunstilisi nõuandeid disainimaks erinevate graafika -ja animeerimisprogrammide abil, nagu Photoshop, Flash, Illustrator jt. Igal kuul on ajakirjaga kaasas CD.

Sophisticate's Hairstyle Guide

Sophisticate's Hairstyle Guide


Ajakiri, mis sisaldab võimalikult erinevaid soengumoode – käsitledes stiile koos kompaktse infoga, kuidas lugejad samasuguseid soenguid kas kodus või oma lemmiksalongis teha saavad. Oma luksusliku fotomaterjaliga on iga ajakirja number väärtuslik kink inimesele, kelle jaoks on tähtis oma välimuse eest hoolitseda. Lisaks veel paljastavad intervjuud kuulsustega, uusimad juuksehooldustooted, põhjalik stiiligiid ning ülevaade hetkel staaride hulgas valitsevatest kuumimatest trendidest.

Külasta lehekülge!

Food & Wine

Food & Wine


Pühendatud toidukultuurile selle parimas tähenduses. Hooaja grillroad, serveerimine, uued huvitavad lahendused, veinisoovitused vürtsitatuna huvitavate reisikirjade ning retseptidega tippkokkadelt üle maailma. Ajakiri ei ole pelgalt retseptiraamat, vaid hindab tooraine päritolu ja kultuurilist tausta. Food & Wine teeb lugemisest naudingu!

Külasta lehekülge!

Fast Company

Fast Company


Ajakiri äriideedest ja strateegiatest, millel on õnnestunud kiiresti edu saavutada. Ajakiri näitab lugejale, mis teeb ühe firma edukaks ja kuidas seda järgi teha. Täisvärviline kuukiri räägib innovatsioonist, digitaalsest meediast, tehnoloogiast, muutuste juhtimisest, eestvedamisest, disainist ja sotsiaalsest vastutusest.

Külasta lehekülge!

Hairstyles Only

Hairstyles Only


Soenguajakiri, mis pakub inspiratsiooni ja nõuandeid oma miljonitele lugejatele. Iga ajakirja number jagab ilu -ja moehuvilistele naistele sadu juukselõikuse- ja soenguideid.

Rolling Stone

Rolling Stone


Maailmakuulus muusikaajakiri Rolling Stone avaldab uudiseid muusikast ja kultuurist, uued nimed muusikamaailmas (mainstreamist avangardini), intervjuud staaridega ja muude tegelaste nagu näitlejad, rezišöörid, muusikud, produtsendid, meediaärimehed, kontserdite reklaamid ja CDde, DVDde, filmi- ja muusikaülevaated.

Külasta lehekülge!

Scientific American Mind

Scientific American Mind


Ameerika populaarteaduslik ajakiri, mis keskendub psühholoogiale, neuroteadusele ning kõigile külgnevatele aladele. ’Mind’ arendab uut kognitiivset mõtteviisi ning avaldab kõige tähtsamaid uudiseid selles vallas. Kui ka Sina soovid teada kuidas töötab sinu aju erinevates situatsioonides, kust saab alguse loovus, kuidas reklaamid manipuleerivad inimese teadvusega, kuidas tekib juhi karisma või kus suunas areneb inimkonna teadvus, - siis Mind annab vastused igapäevastele küsimustele, mille peale ise ei tulekski.

Külasta lehekülge!

Empire

Empire


Igakuiselt ilmuv ajakiri, mis annab lugejale korraliku ülevaate uute filmide kohta, filmiuudistest ja filmitööstusest. Samuti käsitletakse värskeid DVD filme, soundtrack'e, videosid ning filmindusega seotud raamatuid. Ajakirjast leiab ka huvitavaid intervjuusid Hollywood'i filmistaaride ja parimate filmirežissööridega.

Külasta lehekülge!